Bilimle Güçlü, Sanat ve Sporla Mutlu, Özgüvenli Bireylerin Okulu...

Facebook Instagram Twitter Linkedin Youtube

okulistik-giris-ekrani

Anasayfa

Özel AY Eğitim Kurumları

Özel AY Eğitim Kurumları

ÖZEL ÇAĞDAŞ AYDEDE UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMI 23-27 MART 2020

ÇAĞDAŞ AYDEDE ANAOKULUNDAN MEKTUP VAR – EVDE UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMIMIZDA BULUŞUYORUZ… 2020.03.23

Merhaba Sevgili AYDEDELİLER,, Çok Değerli Velilerim ve Çok Sevgili Öğrencilerim,

Bizleri sosyal mesafe ile ayıran sosyal medya ile bağlayan küresel salgın Korona virüsün, “Evde Kal!” çağırısına uygun evlerimizdeyiz. Ayrı düştük ancak gönüllerimiz bir. Her şeyin gönlünüze göre olmasını ve sağlıklı günler dileklerimizle sizleri selamlıyoruz.

Bu haftayı, “TATİL DEĞİL, EVDE OKUL  -UZAKTAN EĞİTİM” olarak tanımlıyoruz. Bu bağlamda üç erişim programında sizlerle buluşmayı planladık.

  1. HAFFTALIK PROGRAMIMIZ

Bu konuda;  program hazırlamada öğretmenlerimiz hızlı olduğunu kanıtladık ve evde çalışma planının web sayfamızda yayınladık. Değerli velilerimizin desteğiyle de evde uygulamada becerikli olduğumuzu kanıtladık. Sevgili öğrencilerimizin sorumluluklarını yerine getirme becerisini de kanıtladık. Biz güçlü bir ekibiz. Velilerimize ve öğrencilerimize görev ve sorumluluklarımızı titizlikle yerine getirmiş oldukları için teşekkür ederiz.

Bu hafta için hazırladığımız ÇALIŞMA programını da ekte ve web sayfamızda sunuyoruz.

  1. ZOOM /zum/ PROGRAMI https://zoom.us

ZOOM; bir ya da birkaç kişinin aynı noktaya odaklanması, ayrıntıda buluşulması, demek. Yönetim Kurulumuzun uygun bulduğu ZOOM programı ile dün gün boyu yönetim olarak 4 oturum toplantı yaptık. Planlamalarımızı tanımladık. Gece de öğretmenlerimizle 2 oturumda buluştuk. AY Kolejliler olarak öğretmenlerimizin birbirimize özlemi ve iş birliği enerjimiz görülmeye değerdi. Çok özlemişiz, birbirimizi.

ZOOM PROGRAMINA NASIL KATILACAKSINIZ?

Öğretmenlerimiz, sizin e-posta adreslerinizle ZOOM da buluşma daveti gönderecek. Siz kabul ettiğinizde ekranda buluşup ekranı çocuklarımıza bırakacaksınız. Bu buluşma ile öğrencilerimiz, sınıf olarak öğretmenleriyle ve arkadaşlarıyla hasret giderecekler. Öğrencilerimiz yapamadıkları konuları sorabilecekler. Öğretmenlerimiz konunun önemine göre ders anlatımı da yapacaklar. Sabahları 15 dakikalık spor saatinde buluşmak da çok güzel olacak.

REHBERLİK BÖLÜMÜMÜZLE VELİLERİMİZ HER AKŞAM BULUŞACAK.

Her akşam 20:30-21.00 davet alıp sohbet edebilirisiniz. En keyifli sohbet bu olacaktır.

Bu hafta için hazırladığımız ZOOM İLE EVDE SINIFLA BULUŞMA programını da ekte ve web sayfamızda sunuyoruz.

  1. OLUR, DA TATİL UZARSA…

Biz yine sizlerle birlikte zamanın önünde olmak gerektiğini durumsallığa uygun planlamanın önemini biliyoruz. Kendimize güveniyoruz.  Olur da tatil evde okul daha uzun olursa, bu programla ya da ders programlarımızla uzaktan eğitime devam ediyor olacağız.

  1. OKULDA MALİ HAYAT DEVAM EDİYOR.

Korona virüs salgını ile küresel ölçekte, sağlık ve ekonomik açıdan zor günler yaşamaktayız. ÇAĞDAŞ AYDEDE ANAOKULU olarak çalışanlarımızın hayatlarını ekonomik olarak idame ettirmelerine önem veriyor ve ödemelerimizi yapıyoruz. Bu bağlamda, okul ödemeleri konusunda gerekli hassasiyeti göstermiş olduğunuz için teşekkür ederiz.  Birlik ve beraberliğin en değerli olduğu bu günlerde sizlerle yol aldığımız için kendimize güveniyoruz.

Evet, hayat bu ve “EVDE KAL” ile devam ediyor.  Bir ilki yaşıyoruz.  Büyük ailemizle ve AY Ailemizin güçlü birlikteliğimizle her zorluğu aşacağımıza inanıyoruz. Özel ÇAĞDAŞ AYDEDELİLER, tek yürek olarak; duygu, düşünce ve sorumluluk bilinciyle zorlu bir sınavı birlikte başarmakta. Korona virüs kaygısını yaşamadan, tedbirli olup sağlıklı yaşamaya devam edelim. 65 yaş üstü büyüklerimizi ve risk grubunda olan yakınlarımız sevgi ve saygı ile koruyalım kollayalım.

Özlem ve sevgilerimizle sağlıklı günler diliyoruz.

 

Özel AY Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Adına

3 Yaş

4 Yaş

5 Yaş

Comments are closed.