Bilimle Güçlü, Sanat ve Sporla Mutlu, Özgüvenli Bireylerin Okulu...

Facebook Instagram Twitter Linkedin Youtube

okulistik-giris-ekrani

Anasayfa

Özel AY Eğitim Kurumları

Özel AY Eğitim Kurumları

ÖZEL AY KOLEJİNDE, ‘’10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA PROGRAMI ÇOK ETKİLEYİCİYDİ…

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün 80. Ölüm yıl dönemini 10 Kasım Cumartesi günü Özel AY Kolejinin konferans salonunda; 09.05’te siren sesi ile törene başladık.

Törenimizde sahne alan Özel AY Kolejli öğrencilerimizin başarılı çalışmalarıyla gururlandık. Tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayıp, okulumuzun Tarih Öğretmeninin Günün Anlam ve Önemi ile ilgili konuşmalarıyla devam etti. Hazırlık sınıflarımız ve 1. Sınıflarımız hazırladıkları koro, şiir ve pano çalışmalarını sergiledi. 5. sınıflarımız ve 6. Sınıftan öğrencilerimiz hazırladıkları koro ve solo dinletileri çok başarılıydı. 6. Ve 7. Sınıflarımız Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve Gençliğin Ataya Cevabı’nı coşkuyla okudu.  Törenimiz öğrencilerimizin Atatürk Büstüne çiçek bırakmasıyla sona erdi.

Özel AY Kolejliler,  Ulu önderimiz Atatürk’ün çizdiği yolda ilerlemeye devam edecektir. Çalışmalarımızı Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Atamız sonsuza dek yolumuzu aydınlatan meşale olmaya devam edecektir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *