Bilimle Güçlü, Sanat ve Sporla Mutlu, Özgüvenli Bireylerin Okulu...

Facebook Instagram Twitter Linkedin Youtube

Anasayfa

Özel AY Eğitim Kurumları

Özel AY Eğitim Kurumları

ÖZEL AY OKULLARI OKUL AİLE BİRLİĞİ KADIN HAKLARI GÜNÜ ETKİNLİĞİ ÇOK ETKİLEYİCİYDİ…

“Haklarımızı alalım ve haklarının farkında olan bireyler yetiştirelim,” diye başlayan açılış konuşması ile  ortaokul öğrencilerimiz Asya Işık ADAŞ’ın piyano performansı ve Arda GÖĞKIYAS’ın harika mini piyano konseri çok etkileyiciydi. Tiyatro sanatçısı Utku ÖZÇALCI ve Pelin Sezer ÖZÇALCI etkileyici kadın dramlarını canlandıran performansları, duygularda dikkat çekti. ÇYDD GOP Başkanı Özge ÇAMCI işbirliği için AY Koleji Okul Aile Birliğini ve günümüzü kutladı. Kurucumuz Saadet BADEM kapanış konuşmasında; yaşamından kesitlerle kadın haklarına bakış açımıza boyut kattı.

Özel AY Okulları Aile Birliği üyelerimizin, okulumuz görsel sanatlar öğretmeni Eda İŞKAR’ın katklarıyla üç haftalık atölye çalışmalarının ürünü “Kadın Hakları Günü” temalı resim sergisi, çekiliş hediyeleri güne sevgi kattı. Sanatçılara sunulan profesyonel ürün, özel tasarım cam plaketler, izleyicilere sunulan özenle hazırlanmış katılımcı belgeleri; ekip olmanın işbirliğinin muhteşem örneği ile göz kamaştırdı.

Özel AY Koleji Okul Aile Birliğinin; her etkinlikte olduğu gibi “Biz Güçlü Bir Aileyiz…” seslenişi duygularımızda alkışlarla yankılandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *