Bilimle Güçlü, Sanat ve Sporla Mutlu, Özgüvenli Bireylerin Okulu...

Facebook Instagram Twitter Linkedin Youtube

Anasayfa

Özel AY Eğitim Kurumları

Özel AY Eğitim Kurumları

ÖZEL AY KOLEJİ ŞEHİRDE MATEMATİK FİKİR PROJESİYLE MUHTEŞEMDİ…

Bugün çok mutluyuz. “ŞEHİRDE MATEMATİK FİKİR PROJESİ okul sınırlarımızı aştı. Gaziosmanpaşa Belediyesinin Karayolları Kentsel Dönüşüm Bürosunda olmaktan çok mutluyuz. Ev sahipliğiniz içim teşekkür ediyoruz.

Özel AY Koleji Matematik Bölümü Öğretmenleri liderliğinde ve GOPAŞ iş birliği ile yürütülen «ŞEHİRDE MATEMATİK FİKİR PROJESİNDE”; Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Bölgesinin Analitik Raporu verileri kullanılmıştır.

Matematik uygulamaları ile fikir projesi yapılandırılmıştır.

Matematik Öğretmenlerimiz Ahmet TOPOĞLU ve Çağla ÇITAKBAŞ’a teşekkür ediyoruz.

«ŞEHİRDE MATEMATİK FİKİR PROJESİ»; 5., 6. ve 7 sınıf 31 öğrenciden oluşan proje ekibi tarafından yürütülmüştür. Proje Ekibi öğrencilerimize fikirleri ve emekleri için teşekkür ediyoruz.

Her sınıf düzeyinde bir fikir projesi oluşturulmuş ve «GOPAŞ Kentsel Dönüşüm Bürosu» yönetiminin mimari desteği ile animasyonlar hazırlanmış ve AY Kolejinin Matematik atölyesinde maket olarak esere dönüşmüştür. Mimar Hocam Lütfullah AKPINAR ve Koordinatör Ferize IŞIK’a değerli destekleri için teşekkür ediyoruz.

Her zaman iş birliği ile projelerimize değer katan Okul Aile Birliğimize değerli katkıları için teşekkür ediyoruz.

Değerli velilerimize, güçlü iş Birliğimiz ile Türkiye Cumhuriyetini muasır medeniyetler seviyesine getirecek böyle güzel evlatlar yetiştirdikleri için teşekkür ediyoruz.

Bugün 27 Mayıs 2019. Bugün okulumuzun tarihinde çok değerli bir gün.

Siz değerli konuklarımızın huzurunda «ŞEHİRDE MATEMATİK FİKİR PROJESİ» açılış töreni başlasın diyorum ve sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Comments are closed.