Bilimle Güçlü, Sanat ve Sporla Mutlu, Özgüvenli Bireylerin Okulu...

Facebook Instagram Twitter Linkedin Youtube

okulistik-giris-ekrani

Anasayfa

Özel AY Eğitim Kurumları

Özel AY Eğitim Kurumları

“AY’DA BİR PAZAR” SÖYLEŞİLERİ DAVET MEKTUBU

Sevgili AY Kolejliler,

Nasılsınız? Okulun üçüncü haftasında, sizleri mutlu çocuk sesleri ile selamlıyoruz…

Okulumuzda bu yıl boyunca yürütmeyi planladığımız “AY’DA BİR PAZAR” diye adlandırdığımız söyleşilerde buluşma etkinliğimizi paylaşmak için sizlere bu iletiyi yazıyoruz.

“AY’DA BİR PAZAR” SÖYLEŞİLERİNİN BAŞLANGIÇ NOKTASINDA NE VAR?

Çocuklarımız anne-babalarının, sosyal çevresinin ve okullarının donanımı kadar gelişebilmekte olduğunu biliyoruz. AY Ailesi olarak, veliler, öğretmenler, eğitim yöneticileri,  hep birlikte çocuk eğitimindeki rolümüzü ve vizyonumuzu geliştirerek, toplumumuzu aydınlatacak çocuklar yetiştirmeye önem veriyoruz.

ETKİNLİĞİMİZE KİMLER KATILACAK, MALİYETİ KİM KARŞILAYACAK?

“AY’DA BİR PAZAR” söyleşilerinde; bilim, sanat, edebiyat, felsefe söyleşilerinde, her ayın bir pazar günü velilerimiz ve öğretmenlerimizin katılımları ile AY KOLEJİNDE buluşacağız. Maliyetleri AY Koleji tarafından karşılanacaktır.

ETKİNLİĞİMİZİN İÇERİĞİ NE OLACAK?

“AY’DA BİR PAZAR” söyleşileri;  sanatçıların, edebiyat ustalarının, felsefecilerin, bilim insanlarının katılımları ile gerçekleştirilecektir. Bazen bir kitap, bazen bir kısa film, bazen hayatın anlamı hakkında hep birlikte konuşuyor, gelişiyor olacağız. Çocuklarımızı iyi yetiştirmek için, kendi gelişimimiz için hayat boyu öğrenmek, ebeveyn olarak en önemli görev ve sorumluluklarımızdan biridir.

ETKİNLİKTEN NASIL HABERİMİZ OLACAK?

“AY’DA BİR PAZAR” söyleşi programı cep mesajı ile velilerimize duyurulacaktır.

“AY’DA BİR PAZAR “ SÖYLEŞİLERİNE HER BİR VELİMİZİ ANNE-BABA BİRLİKTE BEKLİYORUZ.

Biz, AY Ailesi, güçlü bir aileyiz. Vicdanlı, erdemli, dürüst, çalışkan ve mutlu, 21. Yüzyıl becerileri ile geliştirilmiş bir nesil yetiştirip, Türkiye Cumhuriyetini gelişmiş medeniyetler seviyesinde bir ülke olmasına hep birlikte her zaman odaklanacağız.

Sevgilerimizle,

Nimet ATABEK

Eğitim Yönetim Liderleri Adına

 

Comments are closed.