Bilimle Güçlü, Sanat ve Sporla Mutlu, Özgüvenli Bireylerin Okulu...

Facebook Instagram Twitter Linkedin Youtube

okulistik-giris-ekrani

Anasayfa

Özel AY Eğitim Kurumları

Özel AY Eğitim Kurumları

aykoleji-10-kasim

ÖZEL AY KOLEJİNDE 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA HAFTASI TÖRENİNDE NEFESLER TUTULDU, TEK YÜREK SESİ VARDI: ATATÜRK…

Özel AY Eğitim Kurumlarında Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün, aramızdan ayrılışının 81. Yılında, 14 Kasım Perşembe günü Atatürk Haftası gösterisinde; saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımız okundu.

Törenimiz, Lise öğrencilerimizin sahnede Atatürk büstüne çiçek sunmaları vesaygı duruşu ile selamlamalarıyla başladı. Atatürk temalı barkovizyon gösterisi hüzün ve gurur dolu tebessümle izlendi. Liseli öğrencilerimiz Gizem KAFATUTAR ve İrem ÖZKARAKAŞ’ın milli duygularla bezenmiş şiir düeti dikkatle izlendi. Ana sınıfı öğrencilerimizin Atatürk Sevgisini anlatan şarkıları ve 3. sınıflarımızın oratoryosu, sevgi sesiyle takdir edildi. 8. sınıf öğrencisi Arda GÖĞKIYAS’ın GOP İlçesi Atatürk Temalı Şiir Yarışmasında ikincilik kazanan “Veda” şiirini seslendirmesi ve 8. Sınıf Öğrencimiz Mert Kıran’ın gitarı eşliğinde Liseli Ceren KARABAYIR ileİngilizce Öğretmenimiz Büşra KARAN’ınATATÜRK şarkılarındaki melodisi hafızalarda güçlü bir iz bıraktı.

Özel AY Kolejliler, Atamızın Türkiye Cumhuriyetini emanet ettiği gençler olarak fikri hür, vicdanı hür ve irfanı hür bireyler olarak gösterdiği çağdaş uygarlık yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

Comments are closed.