Bilimle Güçlü, Sanat ve Sporla Mutlu, Özgüvenli Bireylerin Okulu...

Facebook Instagram Twitter Linkedin Youtube

okulistik-giris-ekrani

Anasayfa

Özel AY Eğitim Kurumları

Özel AY Eğitim Kurumları

protokol-ogretmenler-gunu-kapak

ÖZEL AY KOLEJİ ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE RESMİ KARŞILAMA İLE ONUR KONUKLARIMZI AĞIRLADI…

Özel AY Kolejinde, Öğretmenler Gününde, Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ilçe protokol ziyaretine ev sahipliği yapmanın onuru yaşandı.

Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Haydar MEMİŞ ve yönetim ekibi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü temsilen Şube Müdürü Sayın Mustafa DAĞ Saat 10.00 da okul bahçesinde öğretmenler tarafından karşılandılar.Toplantı salonunda hoş geldiniz konuşmasını izleyen Kaymakamlık Makamının Mesajı ile Milli Eğitim Bakanımızın Mesajı seslendirildi. Onur konuklarımızın, öğretmenlerimize mesleğimizin önemini belirten cümleleri ile AY Okullarında huzur dolu ve kaliteli bir ortamda öğretmen olmanın nitelikli olduğuna ilişkin mesajları öğretmenlerimizi çok mutlu etti.Bu esnada öğrencilerimiz,iki ayrı salonda öğretmenlik ile ilgili film izlediler, öğretmen olmanın değerine yedinci sanat ile tanık oldular.

Varlığımıza var olarak destek olan AY Okul Aile Birliğimizin kutlama mesajı ve armağanları ile mutlu anlar yaşanmaya devam etti. Öğretmenlerimizin gruplar halinde onur konuklarımızla sohbetlerinde konu; yürütmekte oldukları projeler ve öğretmen olmaktan duydukları mutluluk ve gururdu.

Güne başlarken; Özel AY Kolejinde bayrak töreni öncesinde öğretmenler bayrak önde sıralanıp  “Öğretmenler Günü Marşına” eşlik etmeleri, “Öğretmen Andını” coşkuyla seslendirmeleri çok etkileyiciydi. Öğrencilerimizin, bu gurur dolu ana tanık olmalarının mutluluğu gözlerinden okundu alkışları tören alanında çınlamasıyla başlayan “Öğretmenler Günü Etkinliğimiz”; onur konuklarımızın, ziyaretten duydukları memnuniyetlerini belirten konuşmaları ile hızla akıp giden zaman, günü rutin akışına bıraktı.

Özel AY Eğitim Kurumları Öğretmenleri olarak, varlığımızı vererek görevimizi yerine getirmeye devam edeceğimize söz veriyoruz…

 

Comments are closed.