Bilimle Güçlü, Sanat ve Sporla Mutlu, Özgüvenli Bireylerin Okulu...

Facebook Instagram Twitter Linkedin Youtube

okulistik-giris-ekrani

Anasayfa

Özel AY Eğitim Kurumları

Özel AY Eğitim Kurumları

ÖZEL AY KOLEJİ OKUL AİLE BİRLİĞİ “KELEBEK ÇOCUKLAR KERMESİ”İLE GÜNDEMİ AYDINLATTI…

Özel AY Kolejinde; Okul Aile Birliği tarafından Kelebek Çocuklar Derneğine Tıbbi Malzeme desteği almak üzere gerçekleştirilen kermesin açılışı, 19 Aralık 2019 Perşembe 11.00 de yapıldı. Kermes, 21 Aralık Cumartesi gününe kadar devam edecektir.

Kermes açılış törenine katılan; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet USTA; kermesimize değer verdiğini belirtti ve toplumsal değerlerimizi nesillere aktarılacağına inancını belirtti ve Özel AY Kolejinin Okul Aile Birliğini, öğrencilerini ve öğretmenlerini emeği geçen herkesi kutladığını açıkladı. Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürlerinin projelerimize ve toplum hizmeti çalışmalarımıza olan destekleri Özel AY Kolejinin enerjisine enerji katmakta.

Kelebek Çocuklar Derneği Başkanı ve Ünlü Sanatçı Fulden URAS hanımefendi Özel AY Kolejini kutladı ve Kelebek Çocukların hem mektuplardan hem de destekten çok mutlu olduklarını dile getirdi.Hastalık hakkında bilgi için>>http://www.kelebekcocuklar.com/KELEBEK_HASTALIGI_HAKKINDA,cnt-247

2A sınıfı ve 4A sınıfı öğrencileri Kelebek Çocuklara yazdıkları mektuplar ve zarflar hazırladılar ve dernek başkanına sundular. Anasınıfı öğrencilerimiz bir gösteri ile açılış törenine renk kattılar. Lise öğrencilerimizde Dernek başkanı ile çocuklarının filmleri eşliğinde bir söyleşiye katılıp duygu paylaşımında bulundular.

Özel Koleji olarak Kelebek Çocuklarını sevgiyle kucaklıyoruz. Şifa dileklerimizi iletiyoruz.

Türk milletinin yardımlaşma değerinin güzel örneğini çocuklarımıza yaşama fırsatı veren Okul Aile Birliğimizi tebrik ediyor ve alkışlarımızla sevgilerimizi iletiyoruz. Kermese destek sağlayan velilerimize teşekkür ediyoruz.

ÖZEL AY KOLEJİ BİZİ MİLLET OLARAK BİR ARADA TUTAN TÜM DEĞERLERİMİZE VE NESİLLERE AKTARILMASINA HER ZAMAN ÖNEM VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. SÜRDÜRÜLEBİLİR OLAN HER ÇALIŞMA YERİNİ BULUR. ÖZEL AY KOLEJİ VELİSİ İLE GÜÇLÜ BİR AİLEDİR.

Comments are closed.