Bilimle Güçlü, Sanat ve Sporla Mutlu, Özgüvenli Bireylerin Okulu...

Facebook Instagram Twitter Linkedin Youtube

okulistik-giris-ekrani

Anasayfa

Özel AY Eğitim Kurumları

Özel AY Eğitim Kurumları

Monthly Archives: Kasım 2017

Fındıkistan kitabının yazarı, “Nazlı Deniz Güler” kütüphanemizde öğrencilerimizle buluştu. Samimiyetle sorularımızı yanıtlayarak, kitabı yazma sürecini ve ana karakter ile benzer yönlerini paylaştı. Eğlenceli geçen söyleşinin ardından sempatik yazar bizim için kitaplarımızı imzaladı.
Read More
Ay Okullarının akademik danışmanı, Ankara Üniversitesi öğretim üyesi Sayın Prof. Dr. Dilek Gözütok 23 Kasım 2017 Perşembe akşamı saat 17:30’da okulumuz konferans salonunda “Atatürk’ün Öğretmeni” konulu bir paylaşım yapacaktır. Programa Atatürk’ü anlamış ve onu aşacak nesiller yetiştirmeye ant içmiş öğretim kadromuzun yanı sıra, paylaşıma velilerimiz ve çevre okulların idareci ve eğitimcileri de katılacaktır. Prof.Dr. Dİlek Gözütok Özgeçmiş: Dilek Gözütok Özgeçmiş.docx […]
Read More
Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nda değerli yazar Aytül Akal kütüphanemizde 1. Sınıflarımız ile buluştu. Atatürk Olmak ve Küçük Kertenkele isimli kitaplarının doğuş hikâyelerini bizlerle paylaştı. Küçük Kertenkele kitabının ortaya çıkışının komik öyküsü hepimizi güldürdü.
Read More
Kütüphanemizde, 3. Sınıflarımız ile Değerli Yazar Aydoğan Yavaşlı Maceralar Teknesi isimli kitap serisi hakkında keyifli bir söyleşi yaptı.
Read More
Sayın Veli……………………. 2017-2018 Öğretim yılı Okul Aile Birliği Genel Kurulu Toplantısı 31.10/2017 Salı günü saat 18:00 da okulumuz konferans salonunda aşağıdaki gündem maddeleri doğrultusunda yapılacaktı. Ancak çoğunluk sağlanamadığı için aynı gündem maddeleri ile  08/11/2017 Çarşamba günü saat 18:00 da çoğunluk aranmaksızın toplantı yapılacaktır. Çalışmalarımıza katkıda bulunmak ve çalışmalarımızın daha verimli hale getirilmesi için belirtilen gün ve saatte hazır bulunmanızı rica […]
Read More